Prompter

Moduł PROMPTER

System stanowi opatentowany i autorski projekt, który powstał po latach obserwacji i setkach instalacji w kościołach, zbieraniu opinii księży i organistów. Intuicyjny - obrazkowy system zarządzania, prosty w obsłudze, cały czas udoskonalany i wzbogacany o nowe funkcje. Prompter wychodzi naprzeciw oczekiwaniom duchownych i organistów.

PROMPTER - Jedyny taki system na rynku

Wyświetlanie tekstów pieśni na: Ekranach TV, monitorach, projektorach multimedialnych, tabletach, komórkach, smartfonach i wszystkim tym, co posiada przeglądarkę internetową, nawet na zegarkach smartwatch.

Umożliwia bezprzewodową komunikację z dowolnymi urządzeniami typu laptop, tablet, smartfon itp. z dowolnego miejsca w świątyni.
Na ww. urządzeniach możemy równocześnie i bezprzewodowo:

• podglądać teksty wyświetlane na ekranie głównym.
  • sterować teksami pieśni,

Intuicyjny pulpit sterowniczy – nie wymaga przygotowań przed mszą. Wprowadzonych blisko 2500 tekstów pieśni. Możliwość wpisywania nieograniczonej ilości pieśni.

Zakładanie indywidualnych folderów. Tworzenie zestawów pieśni wg potrzeb np. 15nz, ślub, pogrzeb.
Możliwości rozbudowy systemu poprzez dołączanie kolejnych urządzeń do sterowania lub podglądu pieśni – podgląd ekranu głównego.
System umożliwia również wyświetlanie zdjęć, filmów i odtwarzanie muzyki (np. poprzez głośniki kościelne).